Technik fotografii i multimediów z e-reklamą pod patronatem M-Studio Zabrze

Zawód: TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW z e-reklamą 343105 

 Zapisz się

 

Kierunek pod patronatem Politechniki Śląskiej w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i M-Studio

 

 

 

 

Nasza szkoła ma porozumienia partnerskie z:

 • M-Studio - http://mstudio.com.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik fotografii i multimediów w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.
 • Orbitvu - https://orbitvu.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik fotografii i multimediów w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.
 • Chorzowskie Centrum Kulturyhttps://www.chck.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik fotografii i multimediów w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.

NOWOŚĆ: W ramach projektu "Staże uczniowskie drogą do przyszłości" zapewniamy płatne praktyki u pracodawców.

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają piękne, zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy, które widzisz na ekranie? Technik fotografii i multimediów to kierunek dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki tej fascynującej dziedziny.

Jak wygląda nauka na kierunku technik fotografii i multimediów z e-reklamą?

To nie tylko opanowanie technicznych umiejętności, ale także wyczucie estetyki i poczucie piękna. Absolwent tego kierunku może pracować w atelier fotograficznym, ale także na zewnątrz, w plenerze, wykonując zdjęcia do legitymacji, portretowe, reklamowe, dokumentacyjne czy reportażowo-prasowe. To tylko niektóre z możliwości, jakie daje ta praca.

Technik fotografii i multimediów zajmuje się także obróbką fotochemiczną zdjęć oraz przetwarzaniem informacji obrazowej w laboratoriach fotograficznych. To jednak nie wszystko - kierunek ten obejmuje także montaż filmowy, pracy z plikami audio oraz video oraz przygotowanie animowanych banerów reklamowych i krótkich animacji.

JAKIE MAM PERSPEKTYWY PO UKOŃCZENIU SZKOŁY?

Jako Technik fotografii i multimediów masz możliwości zatrudnienia w: fotograficznych  laboratoriach usługowych, profesjonalnych, przemysłowych, przemyśle fotooptycznym i optycznym, wydawnictwach i drukarniach, przemyśle optoelektronicznym, komputerowym i informatycznym, telewizji i wytwórniach filmowych.
Fototechnicy znajdują również zatrudnienie w innych sferach działalności: w laboratoriach naukowo-badawczych, kryminalistycznych, medycznych, archeologicznych, geologicznych, w ośrodkach historycznych, archiwach, muzeach itp. w agencjach fotograficznych i reklamowych.

 Zobacz filmik promocyjny kierunku!


NA CZYM OPIERA SIĘ PODSTAWOWE WYKSZTAŁCENIE ZDOBYTE NA KIERUNKU TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW Z E- REKLAMĄ?

Aby zdobyć tytuł technika fotografii i multimediów należy zdać egzaminy potwierdzające dwie kwalifikacje wyróżnione w zawodzie. Są to:

 • AUD.02 Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu.
 • AUD.05 Realizacja projektów graficznych i multimedialnych.

Dodatkowe szkolenia:

Bezpłatne:

 • kurs pierwszej pomocy przedmedycznej (klasa I)
 • kurs z zakresu cyberbezpieczeństwa CISCO (klasa II)

oraz:

 • kurs fotografii lotniczej z drona
 • kurs realizacji dźwięku

NAUCZANE JĘZYKI:

 • język angielski
 • język hiszpański (native speaker)

NOWOŚĆ!!!

Realizujemy zajęcia dodatkowe z e- reklamy, dotyczące marketingu sprzedaży, marketingu internetowego, tworzenie stron internetowych, kreowanie własnej marki w Internecie, rozwijanie kompetencji cyfrowych.

 

 Jeśli interesujesz się tworzeniem pięknych i intrygujących zdjęć oraz filmów, a jednocześnie chcesz połączyć to z umiejętnościami technicznymi, to kierunek technik fotografii i multimediów z e-reklamą jest dla Ciebie!

Zapisz się