Partnerzy

 

 1. Firma Fale Loki Koki – firma fryzjerska - umowa parterska http://falelokikoki.pl/
 2. Linie promowe UNITY LINE- umowa partnerska https://www.unityline.pl/
  Szkoła podpisała umowę obejmującą praktyki na promach dla naszych uczniów.
 3. Prospector Sp. z o.o. - umowa partnerska http://www.prospector.pl/
 4. Stepień Fryzjerstwo i kosmetyka - http://www.stepienkosmetyka.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik usług fryzjerskich w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna. W ramach współpracy Firma oferuje Szkole pomoc w organizowaniu konkursów międzyszkolnych, wojewódzkich.
 5. Bank BGŻ BNP Paribas S.A - https://www.bgzbnpparibas.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na doradztwie zawodowym. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.
 6. Teatr Rozrywki - https://www.teatr-rozrywki.pl/ - W związku z nawiązaniem współpracy od nowego roku szkolnego starujemy z dodatkowymi zajęciami z perukarstwa i charakteryzacji. Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów Teatru Rozrywki.
 7. Hotel Courtyard by Mariott - https://www.marriott.com/hotels/katowice/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik hotelarstwa w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.
 8. Hotel Vienna House Easy - https://www.viennahouse.com/pl/easy-katowice/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik hotelarstwa w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.
 9. Jan Oslislo - M-Studio s.c. - http://mstudio.com.pl/- Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik fotografii i multimediów w siedzibie Firmy.
 10. Orbitvu - https://orbitvu.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik fotografii i multimediów w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.
 11. Chorzowskie Centrum Kultury - https://www.chck.pl - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik fotografii i multimediów w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna.