Praca

1. Praca dla fryzjerów w Zabrzu:

2. Praca dla fryzjerów:

Salon fryzjerski Perfect-Group poszukuje pracowników na stanowisko fryzjera. Oferta skierowana jest do absolwentów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.
Perfect-Group
ul. Panewnicka 201, Katowice
e-mail: kontakt@panewnicka201.pl
telefon: 606-395-456

3. Praca dla fryzjerów lokalizacja - Zabrze

Salon Trendy

   Zadania:                                            Wymagania:

- strzyżenie                                       - wysoka kultura osobista
- farbowanie                                     - reprezentatywność
- modelowanie                                - schludny wygląd
- przycinanie

Wynagrodzenie: 2000 zł netto + premie od wykonanych usług + premie od sprzedanych kosmetyków (to daje ok. 3000 zł netto)

Inne benefity: możliwość ciągłego rozwoju, szkoleń, uczestnictwo w międzynarodowych targach sztuki fryzjerskiej

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres malgorzata.jablonska@sel-work.pl. W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska wraz z lokalizacją.

TEL. +48 535 430 871