Partnerzy

 

1. Firma Fale Loki Koki – firma fryzjerska - umowa parterska http://falelokikoki.pl/

2. Linie promowe UNITY LINE- umowa partnerska https://www.unityline.pl/

Szkoła podpisała umowę obejmującą praktyki na promach dla naszych uczniów.

3. Prospector Sp. z o.o. - umowa partnerska http://www.prospector.pl/

4. Stepień Fryzjerstwo i kosmetyka - http://www.stepienkosmetyka.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik usług fryzjerskich w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna. W ramach współpracy Firma oferuje Szkole pomoc w organizowaniu konkursów międzyszkolnych, wojewódzkich.

5. Quality Silesian Hotel - http://www.silesianhotel.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik hotelarz, technik obsługi turystycznej w siedzibie Hotelu.

Przedmiotem porozumienia jest również, możliwość doradcza i promocyjna pomiędzy Szkołą a Hotelem. W ramach współpracy Hotel oferuje Szkole pomoc w organizowaniu konkursów międzyszkolnych, wojewódzkich.

 6. Business Service Galop - https://kongresy.com.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik hotelarz, technik obsługi turystycznej w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również, możliwość doradcza i promocyjna pomiędzy Szkołą a Firmą.  W ramach współpracy Firma oferuje Szkole pomoc w organizowaniu konkursów międzyszkolnych, wojewódzkich.

7. Travel Caffe - http://travelcaffe.pl/ - Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska polegająca na możliwości odbywania praktyk zawodowych przez uczniów kierunku technik obsługi turystycznej w siedzibie Firmy. Przedmiotem porozumienia jest również możliwość doradcza i promocyjna. W ramach współpracy Firma oferuje Szkole pomoc w organizowaniu konkursów międzyszkolnych, wojewódzkich.

8. Teatr Rozrywki - https://www.teatr-rozrywki.pl/ - W związku z nawiązaniem współpracy od nowego roku szkolnego starujemy z dodatkowymi zajęciami z perukarstwa i charakteryzacji. Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów Teatru Rozrywki.